Ср, 27.09.2023, 13:26
Форум інформатиків України
Головна Реєстрація Вхід
Вітаю Вас, Гість · RSS
Вітання на форумі
Незнайомець
Вітаємо на форумі,
Незнайомцю!

 
зареєструйтесь
Перед реєстрацією обов’язково прочитайте:
Оновлення Учасники Пошук
Особисті повідомлення
Видавництво ’’Аспект’’ Видавництво

Модератор форуму: Ktara, Bandalak, НІКОЛЯ, volevikt  
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Новини освіти
Admin Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 1
Лідер форуму
Повідомлень: 101
Нагороди: 0
Рейтинг: 20

В даній рубриці будуть розміщуватись новини в галузі освіти та їх обговорення

Шановні форумчани!!!!!
Повідомлення, які не відповідають темі або несуть некорисний зміст будуть видалятись без попередження!!!


[admin]Велике прохання - всі статті ховати у спойлер. Обов'язково зазначати джерело інформації. Пости з порушенням правил, будуть видалятися без попереджень та наступних пояснень[/admin]
W-w-W Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 2

Президент Медведєв: українських міністрів необхідно перевірити на уміння користуватися комп'ютером

Д.Медведєв сумнівається у вмінні українських міністрів працювати на комп’ютері

Про це він сказав під час виступу перед студентами Київського національного університету ім. Т.Шевченка, відповідаючи на запитання про роль інформаційних технологій у сучасному світі, повідомляє ІМК.

За словами Д.Медведєва, якщо країна "закривається" від новітніх технологій, у тому числі й інформаційних, вона багато втрачає.

Він також зазначив, що у Росії чиновник, який не вміє працювати на комп’ютері, підпадає під негайне звільнення. "Це все одно, що він не вмів би писати… Адже на роботу не беруть людей, які не вміють читати чи писати", - сказав Д.Медведєв.

"Не знаю, чи вміють у вас всі міністри працювати на комп’ютері… я своїх періодично перевіряю", - зазначив Президент РФ.

За матеріалами: Освіта.ua
Дата публікації: 18.05.2010

W-w-W Дата: Сб, 04.11.2017, 00:12 | Повідомлення № 3

Електронні підручники будуть і в Україні
Паперовим підручникам знайшли заміну. До наступного навчального року в столичних школах з'являться електронні замінники

PockеtВook 901 - спільна розробка видавництва "Освіта" та компанії "Мост паблішинг". Від звичайних електронних книжок, які випускають провідні світові компанії, вони відрізняються збільшеним екраном. Прилади також прошли всі санітарно-гігієнічні вимоги для навчальних закладів. Однак за ціною не дуже різняться. Чудо техніки для школяра обійдеться приблизно в 400 доларів. У світі електронні підручники активно запроваджують. Тим часом міська влада та педагоги не готові повністю замінити традиційні паперові книжки електронними аналогами.

Українська система навчання ступила на поріг технічної революції. Державне спеціалізоване видавництво "Освіта" спільно з українською компанією "Мост паблішинг" цьогоріч улітку випустить перші шкільні електронні підручники PockеtBook 901. "Цьому винаходу немає аналогів у Європі. Рідер для читання електронних книжок (файлів) виготовлений спеціально для навчання в школі",- каже генеральний директор видавництва Борис Максимець.

Тим часом у передових школах світу вже давно успішно використовують досягнення науки й техніки. З електронними журналами та щоденниками працюють провідні освітні заклади Америки. А нещодавно в Сполучених Штатах заявили, що до 2012 року кожен школяр матиме електронний підручник. Новий план обійдеться країні на дев’ять мільярдів доларів дорожче, ніж нинішні друковані підручники. Та спеціалісти з дослідницької організації DLC (Democratic Leadership Council) обіцяють, що після перших чотирьох років запровадження електронні підручники даватимуть економію у п’ятсот мільйонів доларів щороку. До слова, нещодавно видавці підручників у США підписали договір з компанією Scroll Motion про розроблення електронних версій своїх підручників для модного планшетного ноутбука iPad компанії Apple.

Українці також намагаються йти в ногу з часом. Тому електронний рідер-підручник PockеtBook 901 має стати проривом у вітчизняній системі навчання. Розробники кажуть, що, крім закордонного досвіду переходу паперової книжки в електронний формат, появі електронних підручників передувало ще кілька суттєвих моментів. Зокрема, останнім часом значно подорожчали поліграфічні матеріали та послуги для виготовлення паперових книжок. "Сьогодні підручник коштує в середньому сорок гривень. До того ж трапляються перебої з фінансуванням державного замовлення на паперові підручники",- пояснив пан Максимець.

Як відомо, провідні компанії світу вже давно випускають такий продукт, як електронні книжки. І українці залюбки користуються цим винаходом, замінивши ним паперові аналоги. Та розробка видавництва "Освіта" і компанії "Мост паблішинг" розрахована лише на школяра. В ній враховано всі вимоги українського Інституту гігієни та медичної екології імені Марзеєва, який дає дозвіл на використання тих чи інших підручників, зошитів, пристроїв в українських школах. Це спеціалізований рідер великого розміру (діагональ 9,7 дюйма), в якому сторінка за розміром така ж, як і сторінка паперового. Крім того, він зможе містити лише потрібні для навчання підручники, словники, тексти для позакласного читання - тобто всю літературу, рекомендовану Міністерством освіти для школи. Додатково в ньому будуть також змінюваний розклад уроків, калькулятор.

Коштуватиме таке ноу-хау до 400 доларів. Це лише вартість рідера, тобто пристрою для читання електронних файлів - самих підручників. Їх треба буде скачувати з сайту видавництва. За кожен доведеться викласти від десяти до дванадцяти гривень.

Придбати електронний рідер можна буде вже в липні цього року. На той час буде повністю сформований інтернет-портал для скачування файлів.

Водночас у міській владі кажуть, що в київських школах до технічного прогресу потрохи також долучаються. Зокрема, в багатьох столичних освітніх закладах учителі в навчальному процесі кілька років використовують інтерактивні дошки. Ці електронні прилади замінюють таблиці, карти, плакати, а частково і спеціалізовані кабінети з хімії, фізики, біології. Що ж до електронних підручників, то перший заступник начальника ГУ з питань освіти та науки Ганна Руденко вважає, що вони "мають право на життя", але стати замінником паперовому підручнику навряд чи зможуть. "Електронні підручники легенькі, тому дітям не доведеться носити за спиною важкі книжки. Але ж говорити про те, що вони мають стати головним джерелом знань, зарано. Бо, як відомо, техніка може ламатися",- вважає пані Руденко.

Такої ж думки і більшість учителів. Заступник директора з навчально-виховної роботи гімназії "Ерудит" Валентина Кайнова упевнена, що "немає сенсу повністю відмовлятися від паперових підручників". "У навчальному процесі ліпше поєднувати обидва варіанти. А якщо ми навчатимемо тільки з використанням технічніх засобів, то діти зовсім перестануть розумітися на книжках",- пояснила пані Кайнова.

Водночас школярі охоче носили б із собою до школи замість п’яти товстих паперових підручників один трьохсотграмовий, електронний. "Крута річ, і вся потрібна література в одному пристрої",- каже учень дев’ятого класу гімназії № 48 Василь Петренко. І не дивно, адже в користуванні технікою сучасні діти завжди йдуть на крок уперед від дорослих.

Автор: Тетяна Котик

За матеріалами: Хрещатик

gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 00:13 | Повідомлення № 4
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
У Раді зареєстрували законопроект про 11-річну шкільну освіту

Депутати Верховної Ради Адам Мартинюк, Катерина Самойлик (обидва - фракція Комуністичної партії), Олег Зарубінський (фракція Блоку Литвина) і Максим Луцький (фракція Партії регіонів) пропонують парламенту ввести 11-річну систему середньої освіти, а також обов'язкову дошкільну освіту.

Про це йдеться в законопроекті № 6518, зареєстрованому в Раді 14 червня.

Зокрема, депутати пропонують встановити, що термін здобуття повної загальної середньої освіти складатиме 11 років, у тому числі в загальноосвітніх навчальних закладах 1-го ступеня (початкова школа) - 4 роки, 2-го ступеня (основна школа) - 5 років, 3 -го ступеня (старша школа, як правило, з профільним напрямом навчання) - 2 роки.

Крім того, вони пропонують встановити, що дитина може отримувати дошкільну освіту в сім'ї до досягнення 5-річного віку, а держава має забезпечувати обов'язкову дошкільну освіту дітей старшого дошкільного віку.

Також автори пропонують виключити із закону про середню освіту положення, відповідно до яких тривалість навчального року в загальноосвітніх навчальних закладах 1-го ступеня не може бути менше 175 робочих днів, 2-3-го ступеня - 190 робочих днів, без урахування часу на здачу перехідних і випускних іспитів.

Крім цього депутати пропонують встановити, що загальноосвітні навчальні заклади можуть входити до складу освітніх округів, спілок та інших об'єднань.

Як повідомлялося, Міністерство освіти і науки вважає, що повернення до 11-річної системи середньої освіти та введення обов'язкової 1-річної дошкільної освіти може стати альтернативою 12-річній середній освіті.

---------------------------------------

Мартинюк Адам Іванович - КПУ, за фахом вчитель історії та суспільствознавства, у школі не працював. Народний депутат з 1998 року.

Самойлик Катерина Семенівна - КПУ, за фахом вчитель російської мови та літератури;
У 1976-79 рр. – учитель, директор Новоолександрівської 8-річної школи.
З 1979 р. - на партійній роботі,
У 1991-1992 рр. - методист Каланчацького райвідділу народної освіти.
1992-1994 р. - учитель російської мови та світової літератури Каланчацької СШ № 1.
Народний депутат з 1994 року.
Заслужений учитель України (03.1997).

Олег Олександрович Зарубі́нський - Блок Литвина. За фахом учитель історії та суспільствознавства, в школі не працював. Народний депутат з 1998 року.

Луцький Максим Георгійович,1976 р.н. - Партія регіонів. Навчався в КПІ на факультеті інформатики та обчислювальної техніки. Перший проректор Національного авіаціного університету. Народний депутат з 2006 року (від БЮТ).

Додано (07.07.2010, 15:23)
---------------------------------------------
У класах сільських шкіл має бути не менше трьох учнів
Верховна Рада рекомендує Кабінету Міністрів встановити мінімальну нормативну чисельність для класів сільських загальноосвітніх шкіл у 3 учні. За прийняття проекту постанови №6653 проголосували 267 депутатів за мінімально необхідних 226.

Цією постановою Рада схвалила рекомендації парламентських слухань на тему "Запровадження 12-річної загальної середньої освіти в Україні: проблеми і шляхи їх подолання".

Парламент також рекомендував уряду забезпечити підвіз учнів сільської місцевості до навчальних закладів, вирішити питання збільшення коефіцієнта на утримання одного умовного учня в сільській місцевості під час визначення формульних розрахунків на утримання загальноосвітніх навчальних закладів.

Крім цього, Рада рекомендувала місцевій владі відновити роботу тимчасово закритих дошкільних навчальних закладів і створити умови збільшення показників охоплення дошкільною освітою населення у зв’язку з введенням обов’язкової дошкільної освіти.

Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 00:13 | Повідомлення № 5
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4322
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
Школьники с 1 сентября будут учиться и по субботам

Закон об установлении 11-летней системы среднего образования, принятый Верховной Радой 6 июля, предусматривает учебу школьников по субботам. Об этом заявил депутат Киевсовета, советник Президента, Виталий Журавский, сообщили «proUA» в его пресс-службе.

«По новому закону дети будут учиться еще и в субботу. Это предполагает дополнительные средства на электроэнергию, коммунальные услуги, оплату труда учителей, технических работников и прочее», - сказал Журавский.

По его словам, введение обязательного дошкольного обучения потянет за собой необходимость увеличения количества детских садиков, а также, возвращение профиля неработающих детских садиков, путем высвобождения их помещений от частных, коммунальных и государственных структур.

Справка «proUA». Перед принятием закона из проекта были изъяты типичные учебные планы, которые устанавливают суммарную предельно допустимую учебную нагрузку учеников. Она составляет такое количество учебных часов в год: 1-2 классы - 700 часов; 3-4 классы - 790 часов; 5 класс - 860 часов; 6-7 классы - 890 часов; 8-9 классы - 950 часов; 10-12 классы - 1030 часов.

На что научно-экспертное управление перед принятием писало такое: «Законопроектом предлагается изъять положения действующего Закона Украины «Об общем среднем образовании», которыми установлена годовая суммарная предельно допустимая учебная нагрузка на учеников соответствующих классов (статья 15), а также положение о длительности учебного года в общеобразовательных учебных заведениях І-ІІІ степеней. Однако Объяснительная записка обоснования целесообразности исключения этих положений, которые, по мнению управления, имеют важное значение для организации и осуществления учебного процесса, не содержит».

Источник

gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 00:13 | Повідомлення № 6
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Майже 50 відсотків дітей п’ятирічного віку не зможуть цьогоріч сісти за парти. Для обов’язкового нульового класу в дитячих садках не вистачає місць. Про це пише тижневик "Комментарии", аналізуючи наслідки повернення до одинадцятирічної освіти. Як відзначає видання, показник охоплення дітей дошкільними навчальними закладами, за даними Міносвіти України, в середньому становить 57%.

Навіть у найблагополучніших щодо цього областях він не дотягує до 80%. Забезпечити дітям дошкільного віку повноцінне навчання останні два роки вдавалося за рахунок відкриття так званих груп короткочасного перебування та підготовки дітей до шкільного навчання при загальноосвітніх закладах.

Також допомагало впровадження соціально-педагогічного патронату, коли додому до дітей, які не відвідують дитячі садки, двічі на тиждень навідується соціальний педагог. Однак, коли освіта з п’ятирічного віку стає обов’язковою, подібні форми навряд чи забезпечать її якість.

gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 00:13 | Повідомлення № 7
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
У перший день вступної кампанії у вузах панував хаос
                   

В перший день вступної кампанії до вищих навчальних закладів в університетах утворилися безпрецедентні черги. Як пише Комсомольская правда абітурієнти ночували в корпусах і билися за місця у черзі.

Як пише газета, в київських вузах сьогодні "панував справжній хаос" через довгі черги. "Дочка ночувала прямо тут (в університеті - ред.). Начебто склали списки черги, і дочка була п'ятою. Окрім неї в корпусі провели ніч близько 20 осіб. А вранці почали під'їжджати люди, яким нібито ті, що ночували, зайняли чергу. І зараз перед нами не менше сорока точно. переживаємо, як би взагалі сьогодні потрапити. На щастя, ми кияни, зможемо поїхати відпочити додому. А ось як бути приїжджим? ", - запитала мама абітурієнтки, яка подає документи до Національного університету імені Шевченка.

У Національному авіаційному університеті чергу на подачу документів займали з 7:00. "Багатьом доводиться стояти в черзі по другому колу через те, що приймальна комісія знаходить у заповненому бланку заяви описки чи помилки", - каже мати одного з абітурієнтів.

Біля входу в Національний педагогічний університет імені Драгоманова абітурієнти зібралися вже на світанку. Однак приймальна комісія заявила всім, що за день буде приймати 50 осіб. "Дочка приїхала в університет о 6:00 і записалася аж 57-ою, тобто, їй доведеться приїжджати завтра вранці", - обурена мама абітурієнтки, що вступає на іноземну філологію.

За інформацією газети, не менш напружено пройшов перший день подачі документів до ВНЗ у регіонах країни. "Ми прийшли о сьомій і вже в черзі були майже двохсоті", - зазначила мати абітурієнта, який хоче вступати в Запорізький Національний технічний університет на спеціальність фізична реабілітація.

Біля одеських вузів також вишикувалися величезні черги абітурієнтів, які поспішають подавати документи. Як повідомили Таймер самі абітурієнти, черги виникли через те, що приймальні комісії зобов'язані звіряти дані сертифікатів абітурієнтів з даними, внесеними до бази центру оцінювання знань.

У приймальних комісіях виникли незручності пояснюють відсутністю технічних можливостей для нормального проведення цієї процедури в багатьох вузах.

За інформацією Объектива, небувалий ажіотаж спостерігався і в Харкові. У національному університеті імені Каразіна в перший день вступної кампанії утворилися великі черги біля факультетів міжнародних відносин, економічного, іноземних мов, юридичного, історичного та філологічного.

Як пише КП в Україні, вже увечері 14 липня працівники приймальної комісії Донецького національного університету бачили абітурієнтів. Щоб не пропустити початок прийому, молодь з віддалених куточків області вирішила ночувати прямо під будівлею університету. До відкриття дверей комісії черга абітурієнтів перетворилася у натовп. "Тут не менше тисячі осіб", - заявили у приймальній комісії.

Біля будівлі приймальної комісії Дніпропетровського національного університету в перший день подачі документів жива черга приблизно з тисячі вчорашніх школярів та їхніх батьків розташувалася на траві, сходах і на асфальті. "Чергу о 7:00 займали, і були вже 250-ми", - розповіла мама абітурієнтки.

Вчитель-з-Києва Дата: Сб, 04.11.2017, 00:13 | Повідомлення № 8
Прописаний назавжди
Повідомлень: 365
Нагороди: 0
Рейтинг: 7
В Україні середня школа залишиться п'ятиденною
Перехід на 11-річне навчання в школах не позначиться на збільшенні навчального тижня, заявив народний депутат від Партії регіонів Максим Луцький.
"У навчальних програмах, розрахованих на 12-річну систему освіти, було дуже багато зайвого. Наприклад, деякі дисципліни повністю повторювали те, що студенти вчать на перших курсах. Особливо це стосується гуманітарних предметів", - заявив він.
"Тепер, коли ми повернулися до 11-річної освіти, все буде розставлено на свої місця, і тому вводити додатковий день навчання не доведеться", - сказав він.
Луцький також зауважив, що у зв'язку з переходом на 11-річну систему навчання в школах програма для 1-10 класів не поміняється.
"Усі підручники, які надруковано для 1-10 класів, залишаються чинними. Адже програми не змінюються. Змін зазнають лише навчальні програми для 11-х класів, підручники для яких будуть друкуватися наступного року", - додав він.
Нагадаємо, раніше Верховна Рада затвердила відмову від переходу на 12-річну освіту, а також введення дошкільної освіти з п'яти років.
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 00:13 | Повідомлення № 9
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Міністр освіти України готує програму обстеження всіх школярів
Враховуючи зимові труднощі з навчанням внаслідок епідемії грипу, вже сьогодні Міністерство освіти і науки України (МОН) готує заходи, щоб навчальний процес не страждав через хвороби, заявив міністр освіти і науки Дмитро Табачник.

"Ми спільно з Міністерством охорони здоров'я готуємо зараз велику програму тотального обстеження всіх школярів середньої школи. Якщо вирішимо це завдання - обов'язково позбавимося від недоліків, пов'язаних з обов'язковою вакцинацією", - відзначив міністр.

Він повідомив, що МОН одночасно проводитиме пояснювальну роботу серед батьків і вчителів відносно того, що значно дешевше захистити дитину від хвороб завдяки щепленню, ніж потім лікувати її.

"Проте в цьому питанні останнє слово все ж за фахівцями Міністерства охорони здоров'я", - додав Д.Табачник.

Додано (17.07.2010, 10:15)
---------------------------------------------
Табачник попросив у М.Азарова підручники до кінця першої чверті
Міністр освіти і науки України Дмитро Табачник просить прем'єр-міністра Миколу Азарова допомогти у забезпеченні фінансування друку підручників для освітніх установ.

"Був сьогодні у Азарова, проситимемо підтримки особисто прем'єра... Я розраховую, що прем'єр-міністр України Микола Азаров сьогодні з розумінням поставився до цих проблем і що навіть до початку нової сесії Верховної Ради можлива підтримка з боку Мінфіну і уряду за рахунок коштів стабілізаційного фонду", - сказав міністр освіти.

Він також висловив надію, що, не дивлячись на виниклі проблеми з фінансуванням, друк підручників вдасться завершити в жовтні.

Як вже повідомлялося, 8 червня при внесенні змін до державного бюджету Верховна Рада скоротила фінансування друку підручників на 93,7% (186 млн гривень) до 12,5 млн гривень.

Заступник голови Верховної Ради, один з лідерів Блоку Юлії Тимошенко Микола Томенко вважає, що скорочення фінансування друку підручників загрожує неможливістю забезпечення учнів необхідними посібниками.

Додано (17.07.2010, 10:57)
---------------------------------------------
Харківські видавці стурбовані відсутністю держфінансування для випуску підручників-2010

Занепокоєння видавців із приводу відсутності держфінансування для випуску підручників-2010 прозвучало сьогодні на нараді представників влади, книговидавців, книгорозповсюджувачів і поліграфістів регіону, повідомляє кореспондент УКРІНФОРМу.

Як сказав, зокрема, гендиректор найбільшого в Україні харківського видавництва "Фоліо" Олександр Красовицький, є небезпека, що десятикласники, які навчаються за новою програмою, зустрінуть 1 вересня без підручників."Якщо гроші і будуть скоро отримані, - говорить О. Красовицький, - то виробничі потужності видавництв країни, включаючи "Фоліо", що випускає на місяць півмільйона книг, зможуть виконати це держзамовлення лише до кінця нинішнього року. А треба ще випустити підручники для других і третіх класів. Розраховані за нормативами на п'ять років, вони служать вісім років поспіль", - зазначив експерт.

За його словами, держава заборгувала 13 млн грн друкарням, що друкували підручники минулого року, в тому числі, харків'янам: книжковій фабриці ім. Фрунзе, книжковій фабриці "Глобус", видавництву "Фоліо", що надрукувало, до речі, 1,4 млн підручників.

Водночас, саме держзамовлення - умова стабільної роботи видавців і поліграфістів, упевнений заступник голови Харківської ОДА Євген Савін. На його думку, 80-90% всіх книг на українському ринку має бути вітчизняного виробництва.

gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 00:14 | Повідомлення № 10
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Азаров наказав Табачнику продовжити вступну кампанію
Прем'єр-міністр України Микола Азаров доручив Міністерству освіти й науки України продовжити термін прийому документів до ВНЗ на два тижні. Про це він заявив, відкриваючи засідання Кабміну в середу.

Микола Азаров констатував "небачені черги у вступні комісії популярних університетів та інститутів".

"Знаєте, це більше свідчить не про збільшення потягу до знань, а про те, що якось неправильно організували процес самі ВНЗ і Міністерство освіти", - сказав він.

"Я попереджаю міністра Дмитра Табачника, що ситуацію необхідно виправити. І треба сказати всім абітурієнтам, що термін прийому документів продовжений, наприклад, на два тижні", - додав М.Азаров.

Як відомо, у вівторок Дмитро Табачник заявив, що Міністерство освіти і науки не бачить підстав для продовження термінів роботи приймальних комісій у ВНЗ на два тижні. Він відзначив, що нелогічно затягувати перший етап вступної кампанії (прийняття документів), адже після цього необхідно також опрацювати результати, а приймальні комісії стовідсотково встигнуть прийняти документи в усіх бажаючих абітурієнтів.

Табачник хоче впровадити електронну форму прийому до ВНЗ
В Україні у 2011 році планується запровадити електронну форму прийому заяв до вищих навчальних закладів. Про це повідомив міністр освіти та науки Дмитро Табачник за результатами селекторної наради з ректорами вищих навчальних закладів усіх регіонів України 20 липня.

"Є можливість наступного року запровадити електронну форму подачі заяв, а вже потім, хто пройде за рейтингом, змушений буде приїхати зі своїми документами", - сказав міністр освіти.

Таким чином, на думку Д.Табачника, з одного боку можна буде розвантажити приймальні комісії, а з іншого – виключити можливість створення черг, як це відбувається цього року.

Уряд планує вивести з підпорядкування Міносвіти ряд ВНЗ[b]
Про те, що таке питання стоїть на порядку денному засідання в середу, заявив міністр освіти України Дмитро Табачник.

Зокрема, на засіданні Кабміну Д.Табачник обурився тим, що його не попередили про перепідпорядкування ряду ВНЗ комітету з науки, інновацій та інформатизації, керівником якого є Володимир Семиноженко.

За словами Д.Табачника, міністерство освіти мало бути попереджене про це, щонайменше за півгодини до початку засідання уряду, проте цього зроблено не було.

"Це є порушенням регламенту і закону про Кабінет міністрів", - обурився він.

У відповідь на це прем'єр Микола Азаров заявив, що рішення про розгляд цього питання вже прийняте.

serbor Дата: Сб, 04.11.2017, 00:14 | Повідомлення № 11
Наполегливий учасник
Повідомлень: 946
Нагороди: 2
Рейтинг: 46
Quote (Махновець_Ігор)
Чудо техніки для школяра обійдеться приблизно в 400 доларів.

Кроме того каждый учебник:
Quote (gromko)
За кожен доведеться викласти від десяти до дванадцяти гривень.

Я то хотел бы, чтобы мы стали такими развитыми, но сможет ли государство "заставить" всех людей так потратиться?
filnick Дата: Сб, 04.11.2017, 00:14 | Повідомлення № 12
Мудрий вчитель
Повідомлень: 2238
Нагороди: 7
Рейтинг: 124
Quote (gromko)
Табачник попросив у М.Азарова підручники до кінця першої чверті

Ще два місяці тому, Табачник активно критикував свого попередника за анархію з шкільними підручниками...
Quote (Вчитель-з-Києва)
В Україні середня школа залишиться п'ятиденною Перехід на 11-річне навчання в школах не позначиться на збільшенні навчального тижня, заявив народний депутат від Партії регіонів Максим Луцький.

На сайті партії регіонів є детальний звіт про інтернет-конференцію заступника голови парламентської комісії з освіти та науки М. Луцького (до речі, одного з авторів закону про 11-річну освіту). Але складається враження, що реальною ситуацією цей депутат не володіє. Більшість його відповідей носить декларативний характер, а яке рішення буде прийняте - не знають ще в самому Міністерстві освіти...
dpi Дата: Сб, 04.11.2017, 00:14 | Повідомлення № 13
Досвідчений вчитель
Повідомлень: 1438
Нагороди: 1
Рейтинг: 39
Был на семинаре, который проводили эти компании в Донецке.
Обратите внимание, МОН в этом проекте не участвует.
Забить туда свои лекции не сможете. Возможность есть, но реализовать практически не возможно.
Т.к. бумажный вариант учебников в основном бесплатно, то экономически это не оправдано.
Единственный плюс - модная штучка.
gromko Дата: Сб, 04.11.2017, 00:14 | Повідомлення № 14
Лінуксоїд
Повідомлень: 3210
Нагороди: 33
Рейтинг: 406
Щодо Луцького - Луцький Максим Георгійович,1976 р.н. - Партія регіонів. Навчався в КПІ на факультеті інформатики та обчислювальної техніки. Перший проректор Національного авіаційного університету. Народний депутат з 2006 року (від БЮТ).
Ktara Дата: Сб, 04.11.2017, 00:14 | Повідомлення № 15
Перспективна вчителька
Повідомлень: 4322
Нагороди: 38
Рейтинг: 391
dpi, а почему забить лекции нельзя. У меня устройство для чтения электронных книг (только не покетбук) - там у меня все программы. все лекции, необходимый мне материал. Память - смотря какую карточку поставлю. на сегодняшний день стоит 2Гига - записано очень много книг и еще 4/5 места свободного :) Через картриадер все свободно пишется на карту так как встроенная память - только на ОС
Форум інформатиків » РОЗДІЛ I: ІНФОРМАТИКА, ПРОБЛЕМИ, ОБГОВОРЕННЯ, ВИРІШЕННЯ » 1.13 Новини. Освітні питання » Новини освіти
Пошук:


© Форум інформатиків України, 2007-2023.